وکیل ملکی

وکیل دعاوی ملکی

وکیل ملکی در تهران

به بیان خیلی ساده وکیل شخصی است که به وکالت از شخص دیگری در دادگاه ها و دادسرا ها و سایر مراجع قضایی حاضر می شود و دفاع از موکل خود را بر عهده می گیرد.  با این تعریف تیجه می‌گیریم وکیل ملکی کارشناسی حقوقی است که بر قوانین و دستورالعمل‌های املاک و مستغلات مسلط می‌باشد.

این شخص در خصوص رسیدگی به مغایرت‌های ملکی از تبحر کافی بهره‌مند است. چرا که او استنباط جامع و کاملی از مراحل و روش مرتبط به معاملات ملکی دارد.

 

وکیل ملکی

وکیل ملکی: فرزانه آذربیک وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعوی ملکی با ۱۷ سال سابقه فعالیت و موفقیت در رونده‌های ملکی در تهران بهترین وکیل ملکی می‌باشد که می‌تواند شما را تا رسیدن به موفقیت و به سرانجام رساندن پرونده‌تان همراهی کند.

همراهی یک وکیل ملکی خوب در مسائل ملکی شما سیار حائز اهمیت می‌باشد چرا که هیچ متخصص حقوقی دیگری تخصص و مهارت‌های کافی یک وکیل املاک را ندارد.

دعوی مهدی شامل مواردی هستند که در ادامه ذکر می‌کنیم. به هر یک از این موارد اگر شخص به تنهایی نتواند از خود دفاع کند می‌بایست از یک وکیل ملکی متبحر کمک گرفته تا او را در کنار خود داشته باشد و از حق شخص دفاع کند.

دعوی ملکی عبارتند از:

 • دعوی فسخ قرارداد
 • موارد افراز
 • موارد تقسیم املاک مشاع
 • دریافت دستور فروش ملک مشاع
 • اخذ شفعه
 • اراضی اموات
 • تخلیه ید
 • خلع ید
 • رفع ممانعت و مزاحمت از حق
 • مطالبه حق سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت
 • الزام به فک رهن
 • اخذ پایان کار
 • تعدیل اجاره بها
 • مطالبه اجرت المثل

 

وکیل ملکی

با یک بار مراجعه به دادگاه‌ها متوجه خواهید شد تعداد ملکی  مهم‌ترین و پرتعدادترین دعاوی هستند که در مراجع قضایی مورد دعوا قرار می‌گیرند.

موضوع اصلی در دعاوی ملکی اموال غیرمنقول می‌باشد که این اموال به هر دلیلی مورد تعرض قرار گرفته‌اند.

بد نیست که تعریف ساده‌ای از اموال غیرمنقول را بدانید. اموال غیرمنقول ه آن دسته از اموالی گفته می‌شود که امکان جابجایی از مکانی به مکان دیگر را بدون اینکه به خود مال یا محل آن خسارت وارد شود ندارد.

دلیل اینکه این دسته از دعاوی بسیار مهم هستند این است که اموال غیرمنقول ارزش مالی بالایی دارند.

به همین دلیل است که در مواجهه با اختلافات و مشکلات ملکی همواره توصیه می‌شود قبل از هرگونه اقدامی از یک وکیل ملکی که در این زمینه تخصص بالایی دارد مشاوره و راهنمایی بگیرید.

بسیار مهم است که این وکیل تجربه تخصص و آمار موفقیت بالایی در دعاوی ملکی داشته باشد را که شما می‌خواهید از حق و حقوق ملکی خود که در اغلب موارد دارای ارزش مالی بسیار زیادی است دفاع کنید.

ما در اینجا به شما توصیه می‌کنیم که اگر به یک وکیل ملکی نیاز دارید حتماً با سرکار خانم فرزانه آذربیک وکیل ملکی متخصص که دارای تجربه و سابقه بالای فعالیت به صورت تخصصی در زمینه دعوی ملکی می‌باشند مشاوره دریافت کنید ا از تجربیات ارزشمند این وکیل ملکی برخوردار شوید.

 

وکیل دعاوی ملکی

در بیشتر مواقع دعاوی ملکی بر اساس موضوع آنها  دادگاه‌های حقوقی رسیدگی می‌شود. اما توجه داشته باشید که گاهی ین دعاوی در اداره ثبت و دادگاه‌های کیفری نیز قابل رسیدگی می‌باشد.

دعوی ملکی به دلیل ارزش اقتصادی بالا و پیچیدگی‌های خاص و بسیار زیاد از دسته دعاوی بسیار با اهمیت هستند. با این اوصاف بهتر است حتی در صورتی که نیاز به همراهی یک وکیل ندارید قبل از اولین جلسه رسیدگی با یک متخصص دعاوی ملکی مشورت کرده تا بتوانید با استفاده از تخصص و تجربه او در دادگاه برای دفاع از خود راهکار مناسب و قانونی داشته باشید.

باز هم تاکید می‌کنیم بهتر است در دعاوی ملکی به دلیل اهمیت و ارزش مالی بالا امور خود را از طریق یک وکیل پیگیری کنید. اما در صورتی که توانایی وکیل گرفتن ندارید بهترین راه این است از مشاوره های یک وکیل ملکی متخصص استفاده نمایید.

 

بیشتر بخوانید: انواع دعاوی ملکی

 

وکیل ملکی آنلاین

حتی شما در صورت تمایل ر هنگام دعوی ملکی خود می‌توانید از یک وکیل ملکی به صورت آنلاین مشاور دریافت کنید تا بتوانید پرونده خود را به نتیجه برسانید. همیشه پیشنهاد می‌شود که قبل از انجام هر معامله‌ای به صورت حضوری تلفنی و یا حتی آنلاین از مشاوره‌های یک وکیل بهره‌مند شوید.

چرا که پیچیدگی دعاوی ملکی از کسی پوشیده نیست و اصلا به همین دلیل است که جز مهمترین دعاوی حقوقی می‌باشد.

 

 

ارزش اقتصادی بالای داروی ملکی باز شده که با حساسیت و دقت بیشتری مورد پیگیری رسیدگی قرار بگیرند. همین دلیل وکیلی که تحت عنوان وکیل متخصص دعاوی ملکی به پرونده رسیدگی می‌کند می‌بایست به موضوعاتی از قبیل قانون مدنی قانون ثبتی قانون آیین دادرسی مدنی مسلط باشد.

پس در نهایت باز هم به این نتیجه می‌رسیم که سپردن پرونده حقوقی به وکیل ملکی که دانش و تجربه کافی همچنین تخصص بالا در دعاوی ملکی دارد می‌تواند تضمینی بر موفقیت شما باشد.

یک وکیل ملکی کاربلد و متخصص ی‌تواند بدون هدر رفت وقت و در کمترین زمان ممکن به شما کمک کند تا به حق و حقوق خود دست پیدا کنید.

 

 

وکیل ملکی خوب در تهران

یک وکیل ملکی همان وکیل پایه دادگستری باشد که پس از کسب تجربه کافی حوزه تخصصی خود را دعاوی ملکی قرار بدهد.

یک وکیل ملک متخصص ترجیح داده که تمرکز اصلی خود را در زمینه و حوزه ملکی به کار ببرد. سرکار خانم فرزانه آذربیک به عنوان یک وکیل دعاوی ملکی همواره وصیه می‌کند که برای انتخاب یک وکیل ملکی کار بلد و متخصص بسیار دقت و تحقیق کنید.

این موضوع بدین دلیل است که در رشته حقوق یک وکیل پایه یک دادگستری می‌تواند در حوزه‌ها و گرایش‌های مختلفی فعالیت کند. بنابراین پرداختن به همه آنها کار راحتی نیست و به همین دلیل است که یک وکیل که در حوزه دعاوی ملکی به صورت تخصصی فعالیت می‌کند می‌تواند شما را بسیار به موفقیت درپرونده ملکی‌تان نزدیک کند.

چرا که این وکیل فعالیت  در این حوزه را برگزیده و فقط یک زمینه را به‌صورت تخصصی انتخاب کرده است.

 

 

وکیل متخصص ملکی

بر اساس قانون ایران یک وکیل پایه که دادگستری صلاحیت قبول وکالت دعاوی در تمامی امور به صورت عام و کلی را دارا می‌باشد.

اما همونطور که قبلاً گفتیم بهتر است در دعاوی ملکی به دلیل ارزش اقتصادی بالا و پیچیدگی‌های علمی و فنی مختص به خود، حتماً از وکیل متخصص ملکی کمک گرفته شود.

یک وکیل متخصص ملکی دارای تسلط کافی بر مواردی از قبیل:

 • قوانین حقوقی
 • قوانین ثبتی
 • آرای وحدت رویه
 • نظریات مشورتی در حوزه اموال غیرمنقول

می‌باشد.

یک وکیل متخصص ملکی تمرکز کاری و حرفه‌ای خود را صرفاً در زمینه مشاوره و قبول وکالت در اموال دعاوی ملکی قرار می‌دهد و از قبول سایر پرونده‌ها امتناع می‌ورزد. به همین دلیل است که یک وکیل ملکی ی‌تواند بسیار بسیار کارآمدتر باشد چرا که او فعالیت در این حوزه را به صورت تخصصی برگزیده است.

این تمرکز او باعث می‌شود در امور املاک از تمامی زوایای پنهان و آشکار قوانین و رویه قضایی محاکم آشنایی و آگاهی کافی را به دست بیاورد. همچنین در مرور زمان او با تجربه‌ای که به دست می‌آورد می‌تواند از تضییع حقوق موکلین خود جلوگیری نماید.

همچنین از خصوصیات بارز یک وکیل متخصص می‌توان به اطلاعات به روز و آگاهی از قانون جهت دفاع درست در مواجهه با قوانین و رویه های قضایی اشاره کرد.

یک وکیل ملکی متخصص می‌بایست توانایی طرح دعوا به صورت کاملاً صحیح را داشته باشد تا بهترین نتیجه را کسب کند.

یک وکیل متخصص ملکی برای رسیدن به موفقیت موکل خود ‌بایست ضمن تسلط کامل بر ادله اثبات دعوا با آگاهی کامل از مستندات و دلایل موکل خود در پرونده‌ها استفاده و استناد بنماید. در این صورت است که وکیل می‌تواند رای قاضی پرونده را به نفع موکل خود جلب کند.

 

شماره وکیل ملکی در تهران

تلفن‌های تماس با وکیل ملکی فرزانه آذربیک:

 

آدرس وکیل ملکی در تهران

آدرس: بلوار سعادت آباد، نبش خیابان سی و دوم، پلاک ۱۱۶، طبقه سوم واحد شش

 

مشاوره حقوقی با وکیل ملکی

امروزه با توجه به تعدد دعاوی مختلف املاک بین اشخاص حقیقی و یا چه بین شرکت‌های خصوصی و دولتی نیاز است که حتماً با مشاوره حقوقی با وکیل تخصصی املاک بهترین انتخاب‌ها را در مسیر خود قرار دهیم.

 

انواع دعاوی ملکی

دعاوی ملکی بر اساس نوع به وجود آمدن آنها ه چند دسته زیر تقسیم می‌شوند

 • دعاوی ملکی کیفری
 • دعاوی ملکی حقوقی
 • دعاوی ملکی ثبتی

این دسته از دعاوی فقط مختص اموال غیرمنقول که شامل املاک زمین آپارتمان و غیر هستند می‌شود. صد البته که رسیدگی به هر یک از آنها تنها از عهده یک وکیل ملکی متخصص و کاربلد بر می‌آید.

انواع دعاوی ملکی

 

بیشتر بخوانید: دعاوی ملکی و انواع آن

 

بهترین وکیل ملکی تهران

بهترین وکیل ملکی تهران: برای اینکه یک وکیل در تهران، بهترین وکیل ملکی محسوب شود، می‌‌بایست تجربه موفقیت‌ در پرونده‌های ملکی زیادی داشته باشد.

او می‌بایست بر موارد زیر به‌صورت کامل تسلط داشته باشد:

 • آیین دادرسی مدنی
 • قوانین موضوعه از جمله قانون مدنی
 • قوانین ثبتی
 • آرای وحدت رویه، نظریات مشورتی اداره حقوقی قوه قضاییه

 

مشاوره وکیل ملکی

یک اقدام هوشمندانه و کم هزینه در هنگام مواجهه با مشکلات ملکی و یا برای انجام معاملات ملکی، دریافت مشاوره مستقیم از وکیل پایه یک دادگستری که به عنوان وکیل ملکی با تجربه نیز شناخته شده است، می‌باشد.

اگر به دنبال وکیل با تجربه در زمینه دعاوی ملک و مستغلات در تهران هستید، با ما تماس بگیرید. ما با استراتژی های مناسب دعاوی ملکی شمارا به نتیجه مطلوب می‌رسانیم.